Realitní kancelář - Reality Veličková Hradec Králové

Realitní kancelář Reality Veličková je kanceláří se sídlem v Hradci Králové, s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit, obchodu a finančnictví. Úzce spolupracuje s NHC Reality, s. r. o., která se zabývá výstavbou nových rodinných domů a architekturou.

Reality Hradec Králové a okolí

Zprostředkováváme prodej, i pronájem nemovitostí, výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb i zděných domů. Zprostředkováváme hypoteční úvěry i úvěry ze stavebních spoření, umíme si poradit i s velmi komplikovanými případy. Poptáváte nějakou nemovitost k pronájmu či ke koupi? Napište nám. Chcete zajímavě investovat své finance a nevíte jakým způsobem? Zajímáte se o výstavbu nového rodinného domu, chcete si vybrat z více variant typů výstavby, chcete kvalitní projekt a zajímá Vás komplexní řešení? Chcete získat co nejlepší podmínky hypotečního úvěru? Pak si u nás smluvte nezávaznou konzultaci.

Rádi Vám poradíme. Naleznete nás na adrese Divišova 882/5, Hradec Králové 500 03, schůzku si sjednejte na níže uvedeném telefonním čísle.

Financování

Jako servis pro klienty zařizujeme hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, popř. i pojistné smlouvy dle potřeby. Máme vlastní hypoteční centrum, které financuje jak úvěry na koupi našich, ale i cizích nemovitostí. Jsme schopni pro klienty zajistit co nejvýhodnější sazbu a často řešíme zcela atypické situace ke zdárnému konci. Klient nemusí zdlouhavě obíhat všechny instituce, aby si porovnal podmínky, protože toto vše pro něj zařídíme, vč. připravení podkladů pro žádost o úvěr, náležitosti spojené s oceněním nemovitosti, dodání podkladů k pořizované nemovitosti apod. Vyřizujeme nové úvěry, refinancování stávajících, méně výhodných půjček, konsolidace úvěrů, kompletní restruktualizace Vašeho finančního portfolia apod.

Pro konzultaci Vaší situace a Vašich možností získat úvěr, nás můžete kontaktovat na 776 744 777 nebo na info@reality-velickova.cz