Reference

J. Sádecký
S prodejem našeho domu jsme byli s paní Lencovou velmi spokojeni. Předali jsme jí potřebné informace a následně se o vše postarala profesionálním přístupem. My s manželkou nemuseli :-) Oceňujeme její rychlou a ochotnou komunikaci včetně individuálního přístupu. Rozhodně doporučujeme RK paní Veličkové a její tým.
 
M. Macejová

S makléřkou Danielou Lencovou a její spoluprací jsem byla spokojená, na čem jsme se domluvily, to platilo a vše proběhlo hladce.

S pozdravem Marcela Macejová

Radovan Marek
Doporučuji. Ocenil jsem rychlé jednání a individuální přístup - zejména schůzky ve mnou navržených termínech. Děkuji za bezproblémovou spolupráci.
Sylvie D.
Profesionální přístup paní Veličkové i pana Hermanna, v celém prodejním procesu se perfektně o vše postarali, děkujeme velice!
Lenka Fialová
Jako dlouhodobá zákaznice, která využí služeb realitní kanceláře paní Velíčkové musím konstatovat, že profesionalita, ochota a pohoda při spolupráci s touto kanceláři je důvodem, proč nehledám tyto služby jinde a s klidem na duši v případě potřeby opět vytáčím telefonní číslo paní Velíčkové.
 
Houssam El Husseini

S realitní kanceláří Veličková jsme byli velmi spokojeni. Šlo o prodej dvou bytů a prodej pozemků. Kancelář vše zařídila, nemuseli jsme se o nic starat, vše proběhlo hladce a bez problémů. Především oceňujeme výbornou komunikace a profesionální přístup p. Veličkové. Vřele ji doporučujeme! Ještě jednou velké díky.

Žitná Eva

Dobrý den,
moc děkuji za pomoc s prodejem bytu. Byt jsme potřebovali prodat co nejdříve a obávali jsme se, že to bude trvat dlouho. Pan Herman se o vše postaral. Zveřejnil se inzerát s krásnými fotkami, kde jsme náš byt skoro nepoznali a vlastně jsme si říkali, že bychom si ten byt koupili :D Do pár dní už byly domluvené prohlídky bytu a hned mezi prvními se našel zájemce o koupi. Komunikace byla skvělá, o nic jsme se nemuseli starat a přišli jsme až k hotové kupní smlouvě. Velmi doporučuji realitní kancelář Veličková a celý její tým. Ještě jednou děkujeme.

Jiří Horák
Paní Veličková je charismatická realitní makléřka s velkou erudicí, která významně mohla i nám - straně kupující k bezproblémovému průběhu procesu nabytí vlastnických práv k bytu, jehož prodej zprostředkovávala.
Taras Kotsovsky

Doporučuji služby paní Veličkové, takových lidí které ti pomůžou je dnes málo, je strašne vstřícná a milá k lidem. Ať se Vám daří dál.

Martina Klausová

Milá paní Peťko Veličková, moc Vám děkuji za perfektně provedenou práci. Jsem velmi ráda, že jsem s Vámi mohla opět uskutečnit moje přání a to prodej bytu, které jste úspěšně dokončila k mé spokojenosti. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v práci a životě Martina Klausová

Ing. Aleš Vojtěch

Vstřícné, příjemné a profesionální jednání makléřky Daniely Lencové, výborná orientace na trhu s nemovitostmi i v současné velmi turbulentní době. Jako prodávající jsem byl spokojen, dle mého názoru se vám podařilo prodat za nejvyšší možnou cenu, která souhlasila s předběžným odhadem vaší kanceláře.

Chrzovi

S realitní kanceláří Petry Veličkové jsme byli maximálně spokojeni. Profesionální přístup, příjemné jednání a vystupování nám umožnilo vybranou nemovitost nejen zakoupit, ale vzápětí i pronajmout. Jsme rádi, že jsme si zvolili právě ji a můžeme ji všem upřímně doporučit.

Petr Chlíbek

Letošní prodej přes realitní kancelář Reality Veličková - byt v Praze Střešovice cca jeden měsíc, další prodej byla chalupa u Kopidlna prodaná za jeden den. Co k tomu dodat - perfektní služba, krásné nafocení a prezentace, respektování navržené prodejní ceny. Z mé strany naprostá spokojenost. Děkuji

Lenka Fialová

Služby realitní kanceláře paní Veličkové jsou vstřícné a spolehlivé. Všechna jednání probíhají na profesionální úrovni s cílem uspokojit jak prodávajícího, tak kupujícího. Oceňujeme zejména komunikaci mezi realitní kanceláří a klientem. Klient je seznámen se skutečností, není do ničeho tlačen ani nijak omezován v rozhodování. Doporučujeme jejich služby, které by se daly přiblížit slovy: " přání na počkání, nemožné do tří dnů".

Miroslav Zídek
Pro soubor pozemků v lukrativní části Hradce Králové jsme hledali zájemce, nejlépe developera pro uskutečnění projektu. Zásluhou paní Veličkové, jsme oslovili několik zájemců a společně vybrali kupce, který náš původní projekt rozšířil a dodal mu větší dimenzi. I když jednání nebyla jednoduchá, přístup kanceláře v čele s paní Veličkovou byl velice profesionální a značně přispěl k uskutečnění celého obchodu.
Martin Škorpil

S Reality Veličková, konkrétně s Karolínou Maškovou, se mi spolupracovalo dobře. Při koupi pozemku mi byla velmi nápomocná. Zprostředkovávala rychle a efektivně komunikaci mezi mnou a prodávajícím, stejně tak fungovala velmi dobře domluva s ní jako zastupkyní realitní kanceláře.  Na základě této dobré zkušenosti jsem ji doporučil i svým rodičům, kteří prodávali svůj byt a přes tuto kancelář také úspěšně prodali.

Petr a Blanka Pilařovi

Realitní kancelář Petry Veličkové se nám osvědčila víc než jsme očekávali. Nejen po stránce velmi vstřícného postupu při našich přáních, ale i dobrých radách které se ukázaly ve výsledku uvážené a správné. Jsme rádi, že jsme  si zvoli právě ji. Vše  vždy proběhlo hladce, včetně právních i finančních  postupů. Při jakémkoliv zadrhnutí si věděla rady a vše vyřešila k naší spokojenosti. Nelze jinak, než vřele doporučit.

Strašková

Už dlouhou dobu využíváme služeb realitky paní Veličkové. Se službami realitky jsme maximálně spokojeni. Profesionální přístup od samotného začátku až do konce. Velice jsme ocenili i pomoc s financováním a pojištěním nemovitosti.

Petr a Lucie Topolančinovi

Z naší strany reference na p.Veličkovou jsou pouze kladné a to velmi! Zprostředkovala nám zakoupení bytu v Hradci Králové. Také  se podstatnou měrou zasloužila o získání financování tohoto bytu.A to vše v duchu opravdu profesionálním. Spolupráci s p. Petrou Veličkovou můžu jen doporučit.