Reference

Miroslav Zídek
Pro soubor pozemků v lukrativní části Hradce Králové jsme hledali zájemce, nejlépe developera pro uskutečnění projektu. Zásluhou paní Veličkové, jsme oslovili několik zájemců a společně vybrali kupce, který náš původní projekt rozšířil a dodal mu větší dimenzi. I když jednání nebyla jednoduchá, přístup kanceláře v čele s paní Veličkovou byl velice profesionální a značně přispěl k uskutečnění celého obchodu.
Martin Škorpil

S Reality Veličková, konkrétně s Karolínou Maškovou, se mi spolupracovalo dobře. Při koupi pozemku mi byla velmi nápomocná. Zprostředkovávala rychle a efektivně komunikaci mezi mnou a prodávajícím, stejně tak fungovala velmi dobře domluva s ní jako zastupkyní realitní kanceláře.  Na základě této dobré zkušenosti jsem ji doporučil i svým rodičům, kteří prodávali svůj byt a přes tuto kancelář také úspěšně prodali.

Petr a Blanka Pilařovi

Realitní kancelář Petry Veličkové se nám osvědčila víc než jsme očekávali. Nejen po stránce velmi vstřícného postupu při našich přáních, ale i dobrých radách které se ukázaly ve výsledku uvážené a správné. Jsme rádi, že jsme  si zvoli právě ji. Vše  vždy proběhlo hladce, včetně právních i finančních  postupů. Při jakémkoliv zadrhnutí si věděla rady a vše vyřešila k naší spokojenosti. Nelze jinak, než vřele doporučit.

Strašková

Už dlouhou dobu využíváme služeb realitky paní Veličkové. Se službami realitky jsme maximálně spokojeni. Profesionální přístup od samotného začátku až do konce. Velice jsme ocenili i pomoc s financováním a pojištěním nemovitosti.

Petr a Lucie Topolančinovi

Z naší strany reference na p.Veličkovou jsou pouze kladné a to velmi! Zprostředkovala nám zakoupení bytu v Hradci Králové. Také  se podstatnou měrou zasloužila o získání financování tohoto bytu.A to vše v duchu opravdu profesionálním. Spolupráci s p. Petrou Veličkovou můžu jen doporučit.