Petra Veličková

V realitách působím již od roku 2004, kdy jsem začala budovat vlastní kancelář s působností v Královehradeckém, Pardubickém, Středočeském kraji a v Praze. Má práce se stala mojí vášní a už jsem nikdy nezatoužila obor změnit. Stala jsem se činitelem spousty nových životních příběhů, získala nové přátele a mnoho nových zákazníků, často postupně i obojí v jednom. S hrdostí mohu sledovat i nová místa, která vyrostla naším přičiněním jako lokality Librantice Na Vršku, Viladomy Malšova Lhota a další. Každý nemůže

Za dobu mé praxe trh prošel značným vývojem a s ním se neustále posouváme i my. Jak kancelář rostla, postupně jsme otevřeli vlastní hypoteční centrum a časem se začali věnovat i developmentu, ve kterém vidíme velkou budoucnost.

Mým cílem je vést firmu k moderním službám s důrazem na kvalitu, osobní přístup k zákazníkovi a neustále spektrum používaných nástrojů rozšiřovat. Vedu svůj tým k precizní práci, kdy každý obchod je samostatnou zakázkou, která musí být plánovaná s dobře zvolenou obchodní strategií.

Naší největší odměnou jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám opakovaně vrací, nebo nás doporučují dále. Mezi stabilní klientelou jsou dnes i investoři, kteří vyhledávají zajímavé koupě na trhu s potenciálem růstu cen, nebo krátkou návratností.

Ať jste naším stálým klientem, či dosud nikoliv, naším závazkem je tvrdá práce vedoucí k úspěšným prodejům.

Kontakt