Helena Hnátová

Od roku 2021 se pohybuji ve světě realit, ale praxi s touto branží mám již od roku 2011, kdy jsem začala působit ve světě financí a pojišťovnictví. Ve svém oboru jsem profesionálka – neustále se vzdělávám a zdokonaluji, řeším potřeby, nápady a budoucnost klientů. Zakládám si na lidském přístupu a dlouhodobé spolupráci. Spokojený klient je pro mě největší odměnou.

Jsem energická, spolehlivá a kreativní. Jsem tou pravou důvěryhodnou osobou, které můžete svěřit prodej Vaší nemovitosti a ráda Vám pomohu i s financováním.

A co mne na této práci nejvíce baví?
Práce v realitách mě vždy lákala a vzhledem k tomu, že se zabývám i financemi, tak mi realitní činnost přišla jako zpestření a doplnění mého portfolia. Ráda poznávám nové lidi a tento obor mi to umožňuje. Baví mě řešit nápady a budoucnost klientů a to ve světě financí i v realitách.

Vlastní bydlení je snem mnoha osob, někteří tohoto snu již dosáhli, jiní jsou v půli cesty a někteří o něm jen sní, a právě to mě na realitách nejvíce baví. Plnit sny klientům.

Čeho si na své práci cením?
Toho, že mi realitní činnost nabízí velkou samostatnost a možnost být svým vlastním pánem. Mám díky tomu příležitost organizovat si práci zcela podle svých představ. Tato práce mi nabízí svobodu, pestrost, flexibilitu a poznávání nových míst a lidí.

Kontakt