Daniela Lencová

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže vyřešit i složitější situace při prodeji nemovitostí. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, čehož si nesmírně vážím.

Jmenuji se Daniela Lencová a v realitách působím již 14. rokem, mezi tím jsem byla na mateřské dovolené, ale ani to mi nezabránilo se realitám věnovat dále. Za ta léta mám za sebou spoustu školení a vzdělávacích programů, jak správně nemovitost prodat a starat se o klienty. Prodej nemovitosti je zásadním momentem v životě každého z nás. Práce realitního makléře je velmi pestrá, velice zodpovědná, ale také nesmírně zajímavá – za každým prodejem domu nebo bytu vidíme jedinečný příběh.

A co mě na realitách baví?
Mám ráda rozmanitou práci. Každý den je jiný, každý klient je jiný, každý developerský projekt je jiný.

Čeho si na své práci cením?
Nejvíce si cením toho, že jsem vždy schopná najít řešení, ať už je situace jakákoliv. Jednáme tak dlouho, až řešení najdeme. To je podle mého pro makléře a jakéhokoliv obchodníka velmi důležité.

Pomohu Vám s řešením jakékoliv životní situace, která se týká koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitostí. Zakládám si na obchodně-přátelských vztazích a důvěře. Protože to vede k pochopení potřeb klientů a k dlouholeté spolupráci. Spokojený klient je pro mě radost.

Kontakt